Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Ogartowo - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Kuszewo

Kuszewo(Ogartowo + 19 km)

85 000 zł3 146 m² 27,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane blisko jeziora - wieś Kuszewo (gm. Czaplinek) - nad jeziorem Komorze Obniżka ceny! Cena do negocjacji! Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Działki budowlane z warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Krosino

Krosino(Ogartowo + 14 km)

95 000 zł2 017 m² 47,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana - wz Powierzchnia: 0,2017 ha cena: 79.000,00 zł NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA O POWIERZCHNI 0,2017 ha. Dla nieruchomości została wydana decyzja O warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z linią brzegową Bystrzynka

Bystrzynka(Ogartowo + 24 km)

375 000 zł4 900 m² 76,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu na sprzedaż piękną działkę położoną nad jeziorem Bystrzyno Małe, z bezpośrednim dostępem do jeziora - własna linia brzegowa. Uzbrojona w media: -kanalizacja -prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Kocury

Kocury(Ogartowo + 10 km)

940 050 zł208 900 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompleksu działek położonych w miejscowości Kocury, gmina Połczyn-Zdrój. Na sprzedaż grunt o łącznej powierzchni 20,89 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Polne

Polne(Ogartowo + 18 km)

678 000 zł67 800 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka położona w pobliżu miejscowości Polne, o powierzchni 67800mkw. Najbliższe sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz domy w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Połczyn-Zdrój

Połczyn-Zdrój(Ogartowo + 3 km)

20 000 000 zł2 310 000 m² 8,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Połczyn Zdrój okolica. Gospodarstwo rolne o łącznej pow. 231 ha. Całość składa się z 2 rozłogów przedzielonych lokalną drogą gminną. W skład gospodarstwa wchodzą grunty orne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Siecino

Siecino(Ogartowo + 20 km)

784 000 zł9 800 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż malowniczą działkę o powierzchni 9800 m2, zlokalizowaną bezpośrednio przy jeziorze Siecino na obrzeżach miejscowości Siecino w gminie Złocieniec. Od jeziora działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Pięciu Pomostów

Czaplinek(Ogartowo + 25 km)

2 575 800 zł8 586 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Unikalna Działka nad Jeziorem w Czaplinku - Idealna Inwestycja w Turystykę i Rekreację Prezentujemy wyjątkową działkę o powierzchni 8586 m2, położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Sikory

Sikory(Ogartowo + 20 km)

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1000m2 położona na poj. Drawskim nad jeziorem Komorze, koło wsi Sikory. Do plaży nad jeziorem Komorze ok. 200m, do Czaplinka ok. 6 km, nad morze ok. 100 km. Jezioro Komorze leży na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Cieminko

Cieminko(Ogartowo + 13 km)

70 000 zł3 500 m² 29,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż trzy działki położone na obrzeżach miejscowości Cieminko w gminie Złocieniec. Dojazd z drogi gminnej asfaltowej. Woda i energia znajdują się w drodze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Ogartowo

Ogartowo,zachodniopomorskie

65 000 zł3 000 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta ekskluzywna - całość wynagrodzenia biura pokrywa sprzedający. Działka budowlana z możliwością zabudowy mieszkaniowej, o pow. 3 000 m2 położona w Ogartowie, gm. Połczyn Zdrój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ogartowo

Ogartowo,zachodniopomorskie

500 000 zł110 900 m² 4,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dwie dzialki pod inwestycje mieszkaniowo-pensjonatowa o powierzchni 5,68 ha i 5,41 ha (dzialki ewidencyjne 48,49) na terenie gminy Ogartowo, polozonej w poblizu kurortu znanego ze zloz borowiny.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.